KONST / Litografier / Färglitografi 13242358
nr 1324 2358
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA 2/15, daterad -78. Oramat löst blad. Bladets mått: 86x61 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:57:31
3/5 16:20:18